7 maja 2017 Udostępnij

Który spośród wosków Meguiar's wybrać?

Szeroka oferta wosków może sprawić pewien kłopot przy wyborze. Niemniej warto poznać je wszystkie, jeszcze zanim zdecyduje się, który będzie najlepszy. Co wziąć pod uwagę? Przede wszystkim stan i kolor lakieru w samochodzie, a także na preferowaną formę nakładania – pastę lub mleczko. Oto woski Meguiar’s, świetnie dostosowane do wymagań właścicieli pojazdów.

Polimerowa powłoka ochronna – Paint Protect

To świetny produkt, który sprawdza się wszędzie tam, gdzie właścicielom zależy na stanie lakieru. Powłoka nakłada się podobnie jak wosk, choć stawia mniejszy opór. Nawet do roku od nałożenia warstwy można zaobserwować perełkowanie wody na powierzchni samochodu przy częstym myciu. To znaczy, że ten produkt zapewnia lakierowi naprawdę solidną i trwałą ochronę.

Ultimate Paste Wax, Ultimate Liquid Wax

Uniwersalny i zaawansowany, w całości syntetyczny wosk hydrofobowy. Jego nakładanie jest komfortowe, ponieważ nie wymaga pozostawienia na czas utwardzania i można używać go w słońcu. Nie trzeba się też obawiać białego nalotu na uszczelkach. Zastosowana w tych woskach technologia Meguiar's proprietary Hydrophobic Polymer sprawia, że woda spływa po lakierze za sprawą redukcji napięcia powierzchniowego. Głębia koloru jest niesamowita, a lakier chroniony przed zabrudzeniami.

NXT Generation Tech Wax 2.0 Paste, NXT Generation Tech Wax 2.0 Liquid

To wosk, który w bardzo zaawansowanym stopniu chroni lakier przez drobnymi zarysowaniami. Technologia Engineered Synthetic Polymers sprawia, że trwale łączy się z lakierem, pozostawiając efekt mokrego połysku.

Kosmetyki samochodowe

Gold Class Carnauba Plus Premium Wax Paste, Gold Class Carnauba Plus Premium Wax Liquid - Wosk oparty na Carnaubie

Ochronne polimery oraz zawartość carnauby sprawiają, że wosk eliminuje wszelkie drobne ryski i zadrapania na lakierze, doskonale je wypełniając. Wosk Carnauba charakteryzuje się przede wszystkim efektem mokrego, głębokiego połysku, ale też swoimi właściwościami ochronnymi i wysoką jakością.

Wosk czyszczący Color X

To dobry produkt dla każdego, kto chciały w kompleksowy sposób zadbać o samochód. Chroni, poleruje i pogłębia wizualnie kolor lakieru, wzmacniając zarazem jego połysk.

Woski czyszczące Cleaner Wax Paste, Cleaner Wax Liquid

Wosk jednofazowy, stworzony głównie do czyszczenia. Tworzy silny połysk i warstwę ochronną dzięki zawartymi olejkom odżywczym.

Woski czyszczące White Wax i Black Wax

Te dwa produkty zostały opracowane specjalnie dla jasnych i ciemnych kolorów lakieru. Pierwszy z nich powiększa połysk i czyści drobne zabrudzenia, drugi z kolei głównie poleruje, by podkreślić głębię koloru efektem mokrego połysku.

Czysty wosk Deep Crystal Carnauba Wax

Tradycyjny, czysty wosk Carnauba pozwala uzyskać wysoką jakość ochrony, a także uwypuklenie piękna koloru lakieru.

Mariusz Stankiewicz

Redakcja vwjetta.pl